Vogue
Vogue VO5603 2718
No reviews
Regular price
Rs. 5,090.00
Inclusive of taxes
Low stock: 3 left
Couldn't load pickup availability
Product Inoformation
| Field | Details |
| Brand | Vogue Eyewear |
| Model Code | VO5603 |
| Color Code | 2718 (Total Dark Havana) |
| Frame Color | Dark Havana (Tortoise Shell) |
| Gender | Women |
| Frame Material | High-Grade Nylon / Acetate |
| Frame Shape | Butterfly / Soft Cat-Eye |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | Available in 52 mm / 54 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
7 days returns
Easy store exchange
Secure payments
6-12 months warranty
Description
| Field | Details |
| Brand | Vogue Eyewear |
| Model Code | VO5603 |
| Color Code | 2718 (Total Dark Havana) |
| Frame Color | Dark Havana (Tortoise Shell) |
| Gender | Women |
| Frame Material | High-Grade Nylon / Acetate |
| Frame Shape | Butterfly / Soft Cat-Eye |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | Available in 52 mm / 54 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |


You may also like
Recently viewed products
Sorry, there are no products in this section