Seventh Street
SEVENTH STREET 7A 121 807
No reviews
Regular price
Rs. 5,100.00
+ New
Inclusive of taxes
Low stock: 1 left
Couldn't load pickup availability
Product Inoformation
| Field | Details |
| Brand | Seventh Street (by Safilo) |
| Model Code | 7A 121 |
| Color Code | 807 (Glossy Black) |
| Frame Color | High-Gloss Piano Black |
| Gender | Unisex / Men |
| Frame Material | High-Quality Lightweight Acetate |
| Frame Shape | Rectangle |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
7 days returns
Easy store exchange
Secure payments
6-12 months warranty
Description
| Field | Details |
| Brand | Seventh Street (by Safilo) |
| Model Code | 7A 121 |
| Color Code | 807 (Glossy Black) |
| Frame Color | High-Gloss Piano Black |
| Gender | Unisex / Men |
| Frame Material | High-Quality Lightweight Acetate |
| Frame Shape | Rectangle |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |

You may also like
Recently viewed products
Sorry, there are no products in this section