Home Brand
SCOTT SC-5654 C2
No reviews
Regular price
Rs. 3,690.00
Inclusive of taxes
Low stock: 4 left
Couldn't load pickup availability
Product Inoformation
| Field | Details |
| Brand | Scott Eyewear |
| Model Code | SC-5654 |
| Color Code | C2 (Matte Navy) |
| Frame Color | Satin Matte Navy Blue |
| Gender | Men / Unisex |
| Frame Material | High-Grade Performance TR90 |
| Frame Shape | Rectangle |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
7 days returns
Easy store exchange
Secure payments
6-12 months warranty
Description
| Field | Details |
| Brand | Scott Eyewear |
| Model Code | SC-5654 |
| Color Code | C2 (Matte Navy) |
| Frame Color | Satin Matte Navy Blue |
| Gender | Men / Unisex |
| Frame Material | High-Grade Performance TR90 |
| Frame Shape | Rectangle |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |




You may also like
Recently viewed products
Sorry, there are no products in this section