Police
Police VPLN28 Prince 6 0714
No reviews
Regular price
Rs. 9,890.00
Inclusive of taxes
Low stock: 2 left
Couldn't load pickup availability
Product Inoformation
Police VPLN28 Prince 6 0714
| Field | Details |
| Brand | Police |
| Model Code | VPLN28 (Prince 6) |
| Color Code | 0714 |
| Color Description | Havana / Dark Tortoise with Gold-Tone Accents |
| Gender | Men / Unisex |
| Frame Material | Acetate & Metal (Combination) |
| Frame Shape | Square |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
7 days returns
Easy store exchange
Secure payments
6-12 months warranty
Description
Police VPLN28 Prince 6 0714
| Field | Details |
| Brand | Police |
| Model Code | VPLN28 (Prince 6) |
| Color Code | 0714 |
| Color Description | Havana / Dark Tortoise with Gold-Tone Accents |
| Gender | Men / Unisex |
| Frame Material | Acetate & Metal (Combination) |
| Frame Shape | Square |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |

You may also like
Recently viewed products
Sorry, there are no products in this section