Police
Police VPLM04K 0700
No reviews
Regular price
Rs. 8,490.00
Inclusive of taxes
Low stock: 1 left
Couldn't load pickup availability
Product Inoformation
Police VPLM04K 0700
| Field | Content |
| Product Title | Police VPLM04K 0700 Shiny Black Square Eyeglasses |
| Brand | Police Lifestyle |
| Model Code | VPLM04K |
| Color Code | 0700 (Shiny Black) |
| Frame Material | Premium High-Density Acetate |
| Frame Shape | Square / Soft Geometric |
| Gender | Men |
| Frame Size | 53-18-145 (Medium) |
| Frame Type | Full Rim |
7 days returns
Easy store exchange
Secure payments
6-12 months warranty
Description
Police VPLM04K 0700
| Field | Content |
| Product Title | Police VPLM04K 0700 Shiny Black Square Eyeglasses |
| Brand | Police Lifestyle |
| Model Code | VPLM04K |
| Color Code | 0700 (Shiny Black) |
| Frame Material | Premium High-Density Acetate |
| Frame Shape | Square / Soft Geometric |
| Gender | Men |
| Frame Size | 53-18-145 (Medium) |
| Frame Type | Full Rim |

You may also like
Recently viewed products
Sorry, there are no products in this section