Police
Police VPLL71K 700Y
No reviews
Regular price
Rs. 9,150.00
Inclusive of taxes
Low stock: 1 left
Couldn't load pickup availability
Product Inoformation
| Field | Content |
| Product Title | Police VPLL71K 700Y Origins 59 Shiny Black Eyeglasses |
| Brand | Police Lifestyle |
| Model Code | VPLL71K (Origins 59) |
| Color Code | 700Y (Shiny Black / Gold Accents) |
| Frame Material | Premium High-Density Acetate |
| Frame Shape | Rectangular |
| Gender | Men |
| Frame Size | 54-18-145 (Medium) |
| Frame Type | Full Rim |
7 days returns
Easy store exchange
Secure payments
6-12 months warranty
Description
| Field | Content |
| Product Title | Police VPLL71K 700Y Origins 59 Shiny Black Eyeglasses |
| Brand | Police Lifestyle |
| Model Code | VPLL71K (Origins 59) |
| Color Code | 700Y (Shiny Black / Gold Accents) |
| Frame Material | Premium High-Density Acetate |
| Frame Shape | Rectangular |
| Gender | Men |
| Frame Size | 54-18-145 (Medium) |
| Frame Type | Full Rim |

You may also like
Recently viewed products
Sorry, there are no products in this section