Calvin klein
Calvin Klein Jeans CKJ-24634 001
No reviews
Regular price
Rs. 10,140.00
Inclusive of taxes
Low stock: 1 left
Couldn't load pickup availability
Product Inoformation
| Field | Details |
| Brand | Calvin Klein Jeans |
| Model Code | CKJ-24634 |
| Color Code | 001 (Glossy Black) |
| Frame Color | High-Gloss Piano Black |
| Gender | Unisex |
| Frame Material | Premium Bio-Acetate / Lightweight Plastic |
| Frame Shape | Geometric Square |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
7 days returns
Easy store exchange
Secure payments
6-12 months warranty
Description
| Field | Details |
| Brand | Calvin Klein Jeans |
| Model Code | CKJ-24634 |
| Color Code | 001 (Glossy Black) |
| Frame Color | High-Gloss Piano Black |
| Gender | Unisex |
| Frame Material | Premium Bio-Acetate / Lightweight Plastic |
| Frame Shape | Geometric Square |
| Rim Style | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |




You may also like
Recently viewed products
Sorry, there are no products in this section